Homepage

Kto sme

Portál NečakajuLekára.sk je jeden z najväčších portálov na vyhľadávanie lekárov v Slovenskej republike.

Náš internetový portál www.necakajulekara.sk poskytuje pacientom prehľadnú databázu lekárov prostredníctvom online kalendáru, pomocou ktorého sa pacient môže dozvedieť informácie o ordinačných hodinách, dovolenke či ordinácii lekára.

Prostredníctvom nášho portálu si pacient zvolí preferovaný dátum a čas vyšetrenia, ktorý zatiaľ nie je obsadený a následne mu systém automaticky potvrdí vybraný termín formou notifikačného e-mailu. Pacient tak môže urobiť kedykoľvek a kdekoľvek a nemusí stráviť celý deň čakaním u svojho lekára alebo nekonečnými telefonátmi do lekárovej ordinácie.

Výhodou tejto spolupráce je pre pacienta najmä rýchla rezervácia dostupného termínu možná 24 hodín denne aj mimo ordinačných hodín, bez ohľadu na to, či je nedeľa alebo štátny sviatok. Pacient sa tak môže tešiť zvýšenému komfortu, keďže návšteva lekára teraz dostáva nový rozmer.

Šetrí čas a peniaze, o týchto dvoch rozhodujúcich faktoroch sa už mali tisícky spokojných pacientov, ktorí už využili naše služby. Vďaka internetovému portálu NečakajuLekára.sk, pacient nestojí v rade a nečaká u lekára.

NečakajuLekára tu bude stále k dispozícií pre Vašu potrebu!

„ ... lebo čas je to najcennejšie čo máme!“

Nečakaj u Lekára